Contact

Aan de rechterzijde van deze pagina vindt u de contactgegevens van de Teamleiders binnen Unihorn. Op deze wijze kunt u snel contact opnemen met de juiste persoon.

Unihorn BV

Vestiging Scharwoude
Postbus 58
1633 ZH Avenhorn
Scharwoude 9
1634 EA Scharwoude
Tel. 0229-54 78 50
info@unihorn.nl

Vestiging Capelle aan den IJssel
Postbus 58
1633 ZH Avenhorn
Lisbaan 4a
2908 LN Capelle aan den IJssel
Tel. 010- 238 34 10
info@unihorn.nl

Vestiging Utrecht
Postbus 58
1633 ZH Avenhorn
Westkanaaldijk 4
3542 DA Utrecht
030-248 69 11
info@unihorn.nl

LINKEDIN Jeroen Bleeker

Jeroen Bleeker Bedrijfsleider Unihorn

06-51434933

jbleeker@unihorn.nl

LINKEDIN Flip Broertjes

Flip Broertjes Projectleider Milieu

06-10938478

fbroertjes@unihorn.nl

Ingrid Willems

Ingrid Willems Projectleider Laboratorium

06-51590654

iwillems@unihorn.nl

Portret Michiel Hak

Michiel Hack Projectleider Ontwerp

06-10028950

mhack@unihorn.nl

portret Jasper van der Wal

Jasper van der Wal Projectleider Verhardingen Scharwoude

06-31949169

jasper.vanderwal@unihorn.nl

LINKEDIN Gert Jan de Bruin

Gertjan de Bruin Projectleider Milieu Capelle a/d Ijssel

06-13778578

gertjan.debruin@unihorn.nl

Portret Ton Pors

Ton Pors Projectleider Ontwerp Capelle a/d Ijssel

06-22548128

tpors@unihorn.nl

Paul Antes grijs

Paul Antes Projectleider Verhardingen Capelle a/d Ijssel

06-53371441

pantes@unihorn.nl

Pasfoto Jan Dijkstra

Jan Dijkstra Teamleider Geodata & Monitoring

JDijkstra@unihorn.nl

ReH

Remo Hofland Teamleider/ Ontwerpleider

06-10664840

RHofland@unihorn.nl

Atty van der Streek

Atty van de Streek Teamleider Verhardingen & Asset management

06-51423177

avandestreek@unihorn.nl